Czeski Cieszyn - Specjalista ds marketingu

DlaSpania to międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się sieć salonów oferujących produkty wyposażenia sypialni od łóżka i materaca po najdrobniejsze akcesoria. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, uznanych światowych marek. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie zdrowego snu.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie promocji salonów
  • Realizacja kampanii marketingowych
  • Organizacja akcji promocyjnych w salonach
  • On-line marketing

Co oferujemy

  • Atrakcyjne stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Praca w międzynarodowej firmie z silną pozycją rynkową i siecią ponad 50 salonów
  • Ponadstandardowe wynagrodzenie składające się z części stałej i części zmiennej do 5000,00 zł
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
  • Rozwój zawodowy i regularne szkolenia
  • Regularne spotkania firmowe

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Praktyka w obszarze marketingu mile widziana
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność za powierzone cele i plany
  • Kreatywne myślenie
  • Elastyczność czasowa
  • Znajomość języka polskiego i czeskiego
  • Znajomość język angielskiego mile widziana
  • Otwarcie na samorozwój

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: michael.kohoutek@prospanek.cz

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”