Glamour - tapicerowane łóżko (skóra naturalna)

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał skóra naturalna
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Producent

Vieri Divani

Opis

Sypialnie przeznaczone do minimalistycznie zaaranżowanych pomieszczeń. Model Larissa wyróżnia elegancja i styl. Jej centralnym punktem jest nowoczesne łóżko wyścielane eko skórą. Łóżko zaopatrzone jest w pojemnik na pościel, a także stelaż klepkowy podnoszony w systemie pneumatycznym.

Zadaniem sztucznych skór jest maksymalnie wierne odwzorowanie skór naturalnych. Są wytrzymałe, przepuszczają powietrze i estetyką nie odbiegają w dużym stopniu od właściwości skór naturalnych. Lico sztucznej skóry formuje się tak by maksymalnie przypominało lico skóry naturalnej. Skóry ekologiczne przy porównywalnych właściwościach fizycznych i użytkowych posiadają znacznie niższą cenę.

W kolekcji także toaletka wraz z lustrem. Idealnym uzupełnieniem zestawu jest szafa dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wysokości łóżka i mebli dodatkowych: Wysokość wezgłowia - 120 cm
Wysokość boku - 33 cm
Wysokość podnóżka - 42 cm
Podstawowym elementem kolekcji jest tapicerowane łóżko. W wezgłowiu pikowanie układa się w "wzór karo" nawiązujący do kanap typu Chesterfield. Konstrukcja łóżka wykonana jest z płyty meblowej. Kolejną warstwę stanowi pianka wysokoelastyczna. Pianka ta odznacza się dużą odpornością na zmianę temperatur oraz niezwykłą wytrzymałością na wygniecenia.

Rama łóżka Glamour o standardowej grubości 8 cm osadzona jest na pojemniku na pościel. Wnętrze pojemnika wykonane jest z matowej, laminowanej płyty meblowej. Do łóżka proponujemy zastosowanie stelaża wykonanego z metalu wyposażonego w brzozowe klepki sprężynujące, które podnosi się do góry dzięki pneumatycznym podnośnikom. System pneumatyczny sprawia, że dźwignięcie materaca wraz ze stelażem do góry nie stanowi najmniejszego problemu i nie wymaga wkładu dużej energii. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża - w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel. Istnieje możliwość zainstalowania stelaża elektrycznego lub własnego, już posiadanego stelaża - w takim wypadku stelaż osadzony będzie na regulowanych kątownikach, które umożliwią regulacje wysokości materaca. Taka zmiana niesie za sobą konieczność rezygnacji z pojemnika na pościel.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Tapicerowane

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.