Fisiogel - materac z pianką termoelastyczną

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
Zdejmowany pokrowiec Czterostronny zamek błyskawiczny pozwala na pranie każdej połówki pokrowca oddzielnie. Idealne dla osób posiadających małe pralki. tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 22 cm
Wysokość wnętrza 20 cm
Pokrowiec Antyalergiczny pokrowiec z 100% bawełny zapewnia szybkie odprowadzenie potu i utrzymuje przyjemny mikroklimat w łóżku. Termoregulacyjny materiał. 100% bawełna
Dodatkowe wykończenie pokrowca Materiał w pokrowcu reaguje na zmiany temperatury ciała. termoregulacyjny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 12 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.
Bólu stawów Antidekubitny efekt matracy z leniwej, termoelastycznej pianki umożliwia potrzebne rozwolnienie stawów i ścięgien podczas snu.
Niespokojnemu snu Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Problemom z krążeniem Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka

Producent

PerDormire

Opis

Kolekcja PerDormire Platinum, to naturalne komponenty i najnowocześniejsze technologie.

Górna warstwa materaca jest zrobiona z SOFT GELu o gęstości 1000kg/m³, zapewniającego perfekcyjne rozłożenie nacisku ciała i przyjemne poczucie chłodu. Warstwa środkowa, to 7 cm pianki VISCO MIND o gęstości 50kg/m³. Pianka ta reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się także do kształtu ciała. Dzięki temu śpimy w naturalnej, dla kręgosłupa zdrowej pozycji. Dolna warstwa jest stworzona z 13 cm trwałej pianki wysokoelastycznej WATERFOAM, podzielonej na trzy warstwy o zróżnicowanej twardości.

Powierzchnia spania, to termoregulacyjny materiał OUTLAST, dzięki któremu można materac używać latem i zimą. Elegancko pikowany pokrowiec z zamkiem po 4 stronach można prać. Pas boczny z przewienego materiału Air Space umożliwia doskonale przewietrzenie materaca. Jest idealny dla alergików.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne PerDormire

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.