Enzio Pocket materac ze sprężynami kieszeniowymi

Dane techniczne

Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3,4
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec Hipoalergiczny pokrowiec jest rozpinany, z możliwością prania, co daje najwyższy poziom higieny. Dodatkowo podzielony został na dwie części, co ułatwia pranie i suszenie w warunkach domowych. tak
Pranie 60 °C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Wysokość wnętrza 18 cm
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 4 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać:

Opis

Materac Pocket z kolekcji własnej Enzio jest zaprojektowany dla Twojego maksymalnego komfortu, zapewnia dobry wypoczynek i energię na cały dzień.

Rdzeń materaca tworzy 400 sprężyn kieszeniowych (w pojedynczym materacu), oferując doskonałe oparcie dla kręgosłupa i komfort. Rdzeń materaca składa się ze sprężyn kieszeniowych, rozmieszczonych strefowo w 7 strefach anatomicznych ze zróżnicowaną sprężystością dla optymalnego podparcia w każdej pozycji spania. Rdzeń chroniony jest dodatkowym pokrowcem, który zmniejsza jego zużycie, zwiększając żywotność materaca.

Sprężyste piany tworzące powierzchnię spania oferują zróżnicowaną twardość – twardsza strona (brązowa) oraz miękksza (zielona). W połączeniu z dwustronnym pokrowcem, materac dostarcza 4 odczucia twardości. Dzięki możliwosci wyboru twardości, materac jest idealnym rozwiązaniem dla par o odmiennych preferencjach twardości materaca.

Pokrowiec materaca zapewnia doskonałą przewiewność i termoregulację podczas spania. Strona Thermo 37° ogranicza potliwość, druga strona lepiej izoluje ciepło, przez co jest idealnym wyborem w chłodniejszych porach roku.

Pasek wentylacyjny 3D wraz z przewiewnym rdzeniem sprężynowym zapewniają materacowi doskonałą wentylację i odprowadzenie wilgoci, przez co tworzą zdrowe środowisko dla snu. Dla maksymalnej higieny, pokrowiec jest zdejmowany i można go prać.

Kluczowe właściwości

• Pokrowiec ograniczajacy potliwość, można prać w 60°
• Dodatkowy pokrowiec ochronny zwiększający żywotność rdzenia
• Odpowiedni dla par dzięki możliwości wyboru twardości
• Odpowiedni na statyczne i pozycjonowane stelaże

Skład materaca

• 3 cm piany wysokoelastycznej
• 13 cm sprężyny kieszeniowe
• 2 cm piany wysokoelastycznej

Parametry techniczne
• Wysokosć materaca: 20 cm
• Wysokosć rdzenia materaca: 18 cm
• Nośność: 130 kg
• Gwarancja: 4 lata


Więcej informacji o produkcie:

Enzio Pocket- Karta produktowa

Podobne produkty znajdziesz tutaj

Kieszeniowe Enzio

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.

Joanna Kmić, 4. 7. 2018

Najważniejsze że jak mój małżonek się porusza, to ja śpię dalej. Chociaż i tak zauważyłam, że na nowym materacu jakby mniej wędrował po łóżku.

nie czuć ruchów drugiej ososby

śpi się spokojniej

0 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie

K. T., 25. 6. 2018

Dla mnie najlepszy, a przeszedłem całą Łódź żeby znaleźć coś odpowiedniego.

idealnie twardy

można obrócić i jest inny

pranie pokrowca

0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną. Czy ona pomogła też Tobie? Tak Nie