Classic - poduszka z materiału TEMPUR

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 3 lata

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki z materiału TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych TEMPUR dostosuje się kstałtu głowy pod wpływem temperatury ciała i dochodzi do dotlenienia i rozwolnienia mięszni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Materiał TEMPUR jest charakterystyczny niską elastycznością i dzięki temu dostosuje się kształtu głowy i szyi bez wytwarzania przeciwciśnienia.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Termosenzytywny materiał TEMPUR zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu i antidekubitny efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksacje mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi i eliminuje eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Chrapaniu Studium przeprowadzone między użytkownikami poduszek TEMPUR pokazują, że dochodzi do ważnego ograniczenia chrapania.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku
Na plecach
Na brzuchu

Opis

Poduszka TEMPUR Classic nadaje się do spania w każdej pozycji. Została zaprojektowana tak, by przypominała kształt tradycyjnej poduszki. Zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednie podparcie dla większości pozycji podczas snu.


Może Was interesować:

kompletny katalog produktów TEMPUR Kompletny katalog produktów TEMPUR®

Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne TEMPUR TEMPUR

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Danuta, 1. 3. 2013 12:01

Witam
Chciałabym kupic córce po operacji kregosłupa-po wypadnieciu dysku , ma tez skoliozę dobry materac do sypialni o wymiarach 180/200. Dodam, że jesy wysoka i szczupła;180cm/62kg, jej maż przy wzroście 182cm wazy 70kg. żastanawiam sie nad tym modelem. Proszę o odpowiedź.
Pozdarawiam Danuta Pytlarz


5. 3. 2013 17:14

Witamy,
 
Będzie to jak najbardziej dobry wybór. Ponadto obecnie prowadzimy akcję poduszka gratis. Do rozmiaru którym jest Pani zainteresowana proponujemy dwie dowolne poduszki dostępnych spośród modeli PerDormire: Astor, More, Super Soft, Soft Gel oraz Soya.
 
 
Pozdrawiamy,
Z miłości do spania
DlaSpania Team

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.