powrót do listy artykułów

Jakie postanowienia podejmujemy w DlaSpania?

Pod koniec roku większość osób podsumowuje wydarzenia, które miały miejsce, przegląda fotografie, żegnając się z odchodzącym rokiem. Nadchodzi nowy rok, a wraz z nim sporo nowych celów i marzeń. Świadomie, czy nieświadomie, niemal każdy ma jakieś postanowienie i stara się go dotrzymać.

Zdrowe plecy dla każdego

Jak to zrobić, aby entuzjazm pierwszych dni pozostał z nami, dowiedziałeś się w poprzednim artykule. – „Jak dotrzymać postanowień noworocznych?“

Postanowienia ma niemal każdy z nas, również my w DlaSpania. Również my mamy postanowienia, których staramy się dotrzymać. Jakie jest to nasze?

Zdrowe plecy dla każdego

Naszym życzeniem i celem są zdrowe plecy i wysokiej jakości sen dla każdego, każdego dnia w roku. To życzenie nie jest tak nierealne, jak się może wydawać. Aby mieć zdrowe plecy i wysokiej jakości sen potrzebujemy przede wszystkim dwie rzeczy. Wysokiej jakości materac i odpowiedni stelaż. Te dwie rzeczy są niezbędne. Jeżeli są właściwie dobrane, mają ogromny wpływ na nieprzerwane noce z wysokiej jakości odpoczynkiem dla twoich mięśni, stawów, kręgosłupa i innych części ciała.

Kolejnym naszym postanowieniem jest oszczędzenie twojego czasu, który możesz spędzić ze swoimi bliskimi. Dlatego zapewniamy dostawę aż do twojego domu. Skomplikowany montaż łóżka cię nie czeka. Nasi specjaliści to zrobia za ciebie. Jeżeli potrzebujesz wyłącznie poduszkę, czy kołdrę, twój czas zaoszczędzi zapewne też to, że większość naszych produktów jest dostępnych od ręki.

Ostatnim naszym celem jest, abyśmy byli coraz bliżej ciebie. Dlatego poszerzamy sieć naszych salonów i staramy się pokryć zasięgiem całą Polskę.

Zrealizuj to postanowienie razem z nami i zapewnij sobie i swojej rodzinie zdrowe plecy. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie naszego salonu, gdzie nasz przeszkolony personel chętnie poradzi z wyborem materaca, stelaża, czy innych elementów sypialni.


Najnowsze artykuły

Gdy boli szyja podczas używania poduszki zdrowotnej

Kupiliście poduszkę ortopedyczną i od tego czasu cierpicie na ból kręgosłupa szyjnego albo od tego czasu źle śpicie? Nie jesteście pewni, czy kupiliście odpowienią poduzskę? Na wszytkie pytania odpowiedzą  specjaliści z Centrum zdrowego snu. Niketórzy ludzie twierdzą, że dopiero po…

więcej

Pomysły i triki na bezsenność

Wstawajcie i zasypiajcie zawsze w jednakowym czasie - nawet w weekend.  Nie śpijcie w ciągu dnia. Cztery godziny przed spaniem nie pijcie napojów z kofeiną - kawę, herbatę, colę. Dwie godziny przed spaniem nie pijcie alkoholu i nie palcie. Jeżeli was palenie uspokaja,…

więcej