powrót do listy artykułów

Dostawa, lub montaż łóżka? Z nami nie musisz się o nic martwić!

Zastanawiasz się nad zakupem nowego łóżka, ale boisz się, że nie złożysz go we właściwy sposób? Nie chcesz uszkodzić swojego łóżka lub nie masz nikogo, kto by ci z tym niełatwym zadaniem pomógł?  Nie załamuj się i czytaj dalej!

Złożenie łóżka czasami nie należy do najłatwiejszych zadań. Może się też zdarzyć, że nie masz nikogo, kdo pomógłby ci wnieść na piętro, lub przytrzymał łóżko podczas montażu. Do kogo się zwrócić? Odpowiedź jest prosta: do nas! Nasi zdolni pomocnicy w DlaSpania mogą pomóc również z twoim łóżkiem.

Wiemy, że większość z nas nie ma wystarczająco dużego auta do przewożenia mebli. Nie musisz się więcej obawiać i najlepiej zwróć się do nas w sprawie dostawy.

Jak to wygląda w tym miesiącu?

W miesiącu marcu dodatkowo na wybrane łóżka oferujemy dostawę i montaż za darmo. Nasi koledzy przywiozą ci łóżko, wniosą na piętro i zmontują na miejscu. Pozostałe po montażu śmieci zostaną przez nas odwiezione. W twojej sypialni zostanie tylko piękne, nowe łóżko, w którym będziesz cieszyć się zdrowym snem przez całą noc. Brzmi dobrze? Zatem nie wahaj się i odwiedź jeden z naszych salonów DlaSpania jeszcze w tym miesiącu. Akcja obowiązuje do 31.03. lub do wyprzedania zapasów.


Najnowsze artykuły

Wiosna również w twojej sypialni!

Wiosna kojarzy się z wieloma przyjemnościami, na które czekamy całą zimę. Pierwsze promyki słońca każdemu poprawiają nastrój, a pierwsze wiosenne kwiatki powoli zaczynają wyglądać sponad trawy. Wpuśćmy wiosnę do naszych sypialni! Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Czytaj dalej!

więcej

Nasze ciało nigdy nie śpi! Co się dzieje z ciałem podczas snu?

Czasem może nas wybudzić sen, który jest tak wyrazisty, że z jego powodu przebudzamy się w nocy, ale zazwyczaj to dopiero budzik nas zrywa z łóżka. Nasze ciało jednak całkiem nie śpi, jak by się nam mogło wydawać.
więcej