[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej Poduszka z pianki memory o anatomicznym kształcie Memory Wave, 72x42 cm

Poduszka z pianki memory o anatomicznym kształcie Memory Wave, 72x42 cm

Pamięciowa piana wiskoelastyczna to rewolucyjny materiał, który potrafi tak dostosować się do masy i nacisku, by zaoferować wyjątkowy poziom komfortu. Wyświetlić więcej
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu
W magazynie - towar dostarczymy w tygodniu: od 03.04. do 07.04.
Dostawa od 0 zł ?
439 zł
Najniższa cena z ostatních 30 dni
Ogranicza przegrzewanie i nadmierne pocenie Ogranicza przegrzewanie i nadmierne pocenie Wyjątkowa przewiewność Wyjątkowa przewiewność Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych

Poduszka z pianki memory o anatomicznym kształcie

Pamięciowa piana wiskoelastyczna to rewolucyjny materiał, który potrafi tak dostosować się do masy i nacisku, by zaoferować wyjątkowy poziom komfortu. Zdolność do doskonałego przystosowania się sprawia, że ta poduszka jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zdrowo spać. Kształt poduszki, dostosowany do ludzkiej anatomii, w perfekcyjny sposób wypełni przestrzeń pomiędzy Twoim karkiem a ramionami, pomoże przez to zmiejszyć a nawet zapobiegać bólom głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa.

polstar Perdormire
polštář

Pokrowiec poduszki Memory Wave posiada dwie strony. Z jednej strony użyto materiału z tkaniną, która dzięki aktywnej technologii probiotycznej ogranicza rozmnażanie bakterii, roztoczy i innych alergenów. Z drugiej strony poduszki użyto tkaniny BeFresh® - innowacyjnego materiału regulującego temperaturę, która dzięki tysiącom mikrocząsteczek równomiernie rozproszonych pomiędzy włóknami, gwarantuje nieustanną świeżość poduszki.

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ ZAPEWNIAJĄCA ODPROWADZANIE WILGOCI I CIEPŁA

Rdzeń poduszki doskonale wentyluje i odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz poduszki, dzięki czemu możesz cieszyć się niezakłóconym snem przez całą noc.

ANATOMICZNIE DOPASOWANY KSZTAŁT

Rdzeń poduszki wykonany jest z pianki memory, która jest elastyczna, wysoce adaptacyjna, miękka i przyjemna w dotyku. Ponadto, dzięki powolnemu powrotowi do stanu pierwotnego, nie powoduje niekomfortowego ucisku pleców, który mógłby spowodować whiplash.

polstar Snow Memory

IDEALNY KSZTAŁT DO SPANIA NA PLECACH

Poduszka jest również specjalnie wyprofilowana do spania na plecach, gdzie kształt falowania zapewnia prawidłowe ułożenie szyi i głowy.

POKRYWA ODPOWIEDNIA DLA ALERGIKÓW

Zdejmowany pokrowiec posiada doskonałą termoregulację i odprowadza pot. Dzięki technologii Probiotic dba o eliminację niechcianych bakterii, roztoczy i innych alergenów.

polštář
prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: piana pamięciowa
  • Pokrowiec: 67 % poliester 33 % wiskoza
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Rozmiar 42x72 cm
Atypy ? nie
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików
Długość 72 cm
Gwarancja ? 2 lata
Materiał piana pamięciowa
Pokrowiec 67% poliester, 33% wiskoza
Pranie 30°C
Szerokość 42 cm
Wysokość 12/9 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena