[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej Poduszka z naturalnymi olejkami eterycznymi Dual Natura, 72x42 cm

Poduszka z naturalnymi olejkami eterycznymi Dual Natura, 72x42 cm

Wiskoelastyczna poduszka z efektem pamięci Dual Natura, dzięki swemu rdzeniu z materiału Bio Soya Mind, który zawiera naturalne sojowe olejki eteryczne – jest wyjątkowa. Wyświetlić więcej
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu
W magazynie - towar dostarczymy w tygodniu: od 03.04. do 07.04.
Dostawa od 0 zł ?
489 zł
Najniższa cena z ostatních 30 dni
Ogranicza przegrzewanie i nadmierne pocenie Ogranicza przegrzewanie i nadmierne pocenie Wyjątkowa przewiewność Wyjątkowa przewiewność Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych

Poduszka z naturalnymi olejkami eterycznymi 

Poduszka z pianki pamięciowej Dual Natura visco-elastic jest wyjątkowa dzięki materiałowi rdzenia Bio Soya Mind, który zawiera naturalne olejki eteryczne z soi. Pianka memory jest w stanie dostosować się do wagi i nacisku, zapewniając jednocześnie niezrównany komfort. Perforacja poduszki zapewnia doskonałą higienę, uczucie świeżości i dba o utrzymanie ciepła w nocy.

Poduszka z naturalnymi olejkami eterycznymi Dual Natura
Poduszka Dual Natura

Pokrowiec na poduszkę Dual Natura posiada dwie strony. Po jednej stronie zastosowano tkaninę o właściwościach tłumiących rozwój bakterii, roztoczy i innych alergenów dzięki aktywnej technologii probiotycznej. Po drugiej stronie poduszki zastosowano tkaninę BeFresh®, innowacyjną tkaninę regulującą temperaturę, dzięki której poduszka jest zawsze świeża dzięki tysiącom mikrocząsteczek rozproszonych równomiernie między włóknami.

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ DLA ODPROWADZANIA WILGOCI I CIEPŁA

Rdzeń poduszki doskonale wentyluje i odprowadza nadmiar wilgoci na zewnątrz poduszki, dzięki czemu możesz cieszyć się niezakłóconym snem przez całą noc.

UNIWERSALNY KSZTAŁT DLA WSZYSTKICH POZYCJI SNU

Dzięki uniwersalnemu kształtowi, poduszka nadaje się do wszystkich pozycji snu.

Poduszka

OLEJKI ETERYCZNE WSPOMAGAJĄCE SPOKOJNY I SZYBKI SEN

Poduszka zawiera naturalne olejki eteryczne z soi, które mają pozytywny wpływ na Twoje zasypianie.

POKROWIEC ODPOWIEDNI DLA ALERGIKÓW

Zdejmowany pokrowiec dba o wyeliminowanie niechcianych bakterii i roztoczy dzięki technologii Probiotic.

Dual Natura
prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: piana pamięciowa
  • Pokrowiec: 67% poliester, 33% wiskoza
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Rozmiar 42x72 cm
Atypy ? nie
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików
Długość 72 cm
Gwarancja ? 2 lata
Materiał piana pamięciowa
Pokrowiec 67% poliester, 33% wiskoza
Pranie 30°C
Szerokość 42 cm
Wysokość 12 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena