Dostawa materacy ENZIO i PerDormire, łóżek oraz poduszek PerDormire i TEMPUR – GRATIS
e[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 90x200 cm Materac odpowiedni do łóżek typu boxspring, dwa odczucia twardości Atlanta 2.0, 90x200 cm

Materac odpowiedni do łóżek typu boxspring, dwa odczucia twardości Atlanta 2.0, 90x200 cm

5/5
1 recenzja
Materac Atlanta 2.0 z kolekcji Enzio jest zaprojektowany dla twojego maksymalnego komfortu. Wyświetlić więcej
Marka: Enzio
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

W magazynie - a pojutrze u Ciebie
Dostawa od 0 zł ?
3 299 zł
Materac strefowy Materac strefowy Gwarancja 5 lat Gwarancja 5 lat Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Efekt sprężystości Efekt sprężystości

Atlanta 2.0

Materac Atlanta z kolekcji własnej Enzio jest zaprojektowany dla twojego maksymalnego komfortu. Zapewnia dobry wypoczynek, dzięki podziałowi materaca na strefy. Ten podział zapewnia doskonałe oparcie dla ciała, a tym samym przynosi ulgę dla twoich mięśni, dzięki czemu będziesz się czuć zrelaksowany i wypoczęty. Materac zawiera w sobie połączenie pianki i sprężyn, dzięki którym będziesz czuć się rano jak nowonarodzony. Materac Atlanta jest odpowiedni do łóżek kontynentalnych, oferuje dwa odczucia twardości. Jeśli jedna strona materaca przestanie być dla ciebie wygodna, wystarczy odwrócić materac i uzyskać zupełnie nową jakość wypoczynku.
 

Miękki materac jest idealny dla osób śpiących na boku. Połóż się i poczuj, jakbyś się właśnie położył na mięciutkim obłoczku. Materac podda się w obszarze ramion i bioder, abyś mógł wygodnie spać i nie czuł potrzeby obracania się.

Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

tuhost matrace

Pakowanie materaca

Materac nie jest pakowany próżniowo, przez co już podczas transportu jest produktem pełnowymiarowym. Rozmiar opakowania jest taki sam jak rozmiar wybranego materaca. Gdy tylko rozpakujesz materac z plastikowego opakowania, możesz natychmiast zacząć z niego korzystać.

   nevakuovaná matrace ProSpánek

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Rozmiar 90x200 cm
Atypy ? tak
Dla kogo jest odpowiedni dla par
Długość 200 cm
Gwarancja ? 5 lat
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 120 kg
Materiał sprężyny
Obustronny ? tak
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? Pokrowiec strona A: Sintepon + zimna piana. Pokrowiec strona B: Sintepon + zimna piana
Sposób dostarczenia materaca ? rozpakowany
Szerokość 90 cm
Twardość ? 2 - miękki, 3 – o średniej twardości
Wysokość materaca ? 33 cm
Wysokość rdzenia ? 25 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? nie
5/5
na podstawie 1 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena