Dostawa materacy ENZIO i PerDormire, łóżek oraz poduszek PerDormire i TEMPUR – GRATIS
[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 80x200 cm Materac pianowy idealny dla dzieci i młodzieży Colorado, 90x200 cm

Materac pianowy idealny dla dzieci i młodzieży Colorado, 90x200 cm

5/5
1 recenzja
Materac Colorado jest świetnym wyborem dla tych, którzy poszukują materaca dla dzieci i młodzieży. Wyświetlić więcej
Marka: Enzio
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

90x200 cm
W magazynie - a pojutrze u Ciebie
Dostawa od 0 zł ?
659 zł
Materac strefowy Materac strefowy Wyjątkowa przewiewność Wyjątkowa przewiewność

Colorado

Materac Colorado jest świetnym wyborem dla dzieci i młodzieży. Konstrukcja z wytrzymałej piany wysokoelastycznej i niski profil materaca są idealnym wyborem do łóżek dziecięcych. Piana wysokoelastyczna oferuje stabilne oparcie, które jest niezmiernie istotne dla właściwego rozwoju kręgosłupa dzieci i młodzieży. Antybekteryjny pokrowiec zapewnia wysoką przewiewność, zatem na materacu nie dochodzi do przegrzewania się.

 

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI:

✔ Materac pianowy o optymalnej średniej twardości
✔ Równomiernie rozkłada nacisk

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

tuhost matrace

Pakowanie materaca

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu. Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty. Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru. Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu). Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

   vakuovaná matrace ProSpánek

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Rozmiar 90x200 cm
Atypy ? nie
Dla kogo jest odpowiedni dla dzieci
Długość 200 cm
Gwarancja ? 2 lata
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 90 kg
Materiał zimna piana
Obustronny ? nie
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Szerokość 90 cm
Twardość ? 3 – o średniej twardości
Wysokość materaca ? 13 cm
Wysokość rdzenia ? 12 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? nie
5/5
na podstawie 1 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Dobra cena, jakość bardzo zadowalająca, przesyłka kompaktowa.