Poduszki ortopedyczne do odpowiedniej pozycji podczas snu.

w filtru: 77
 
od 25.00,- do 2040.00,-
 
 

 
 
 
  • ŚPIĄCY
  • MATERIAŁ
  • WŁAŚCIWOŚCI
  • PRODUCENT
 
 
 

Poduszki ortopedyczne wykonane są z najwyższej klasy materiałów i posiadają właściwy kształt, który ustawi głowę w odpowiedniej anatomicznej pozycji podczas snu.

Poduszka jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni, to właśnie ona i odpowiednio dobrany materac pozwalają spać naprawdę zdrowym i regenerującym snem. Jej zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy, ważącej u dorosłego człowieka ok. 5-7 kg. Dlatego poduszka powinna być wykonana z najwyższej klasy materiałów i mieć właściwy kształt, który ustawi głowę w odpowiedniej anatomicznej pozycji. Odpowiednio dobrana poduszka ortopedyczna może łagodzić ból, pomóc w zwalczeniu zaburzeń snu, a także ograniczyć chrapanie. Poduszki ortopedyczne posiadają specjalną konstrukcję, która w połączeniu z wysoką jakością zapewnia twojej głowie i szyi maksimum wygody i pozwala mięśniom na prawdziwy relaks.

Oferujemy szeroką gamę poduszek do zdrowego snu dopasowanych do pozycji preferowanej podczas snu i wykonanych między innymi z prozdrowotnego materiału TEMPUR.

 
 
 
 

Szybki kontakt

gsm   +48-600-226-708
e-mail    info@dlaspania.pl
Salony DlaSpania   Salony DlaSpania >

Promocja

Stelaż DUOFLEX NV

 
Stelaż DUOFLEX NV

UWAGA! Tylko 2 ostatnie sztuki!!

 
418 zł 411 zł 

Przekładka lateksowa

 
Przekładka lateksowa

UWAGA! Tylko 1 ostatnia sztuka!!

 
259 zł 190 zł 

Stelaż MEGASTAR KF

 
Stelaż MEGASTAR KF

UWAGA! Tylko ostatnia 1 sztuka!

 
903 zł 618 zł