Poduszki ortopedyczne do odpowiedniej pozycji podczas snu.

w filtru: 76
 
od 25.00,- do 2040.00,-
 
 

 
 
 
  • ŚPIĄCY
  • MATERIAŁ
  • WŁAŚCIWOŚCI
  • PRODUCENT
 
 
 

Poduszki ortopedyczne wykonane są z najwyższej klasy materiałów i posiadają właściwy kształt, który ustawi głowę w odpowiedniej anatomicznej pozycji podczas snu.

Poduszka jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni, to właśnie ona i odpowiednio dobrany materac pozwalają spać naprawdę zdrowym i regenerującym snem. Jej zadaniem jest odpowiednie podparcie głowy, ważącej u dorosłego człowieka ok. 5-7 kg. Dlatego poduszka powinna być wykonana z najwyższej klasy materiałów i mieć właściwy kształt, który ustawi głowę w odpowiedniej anatomicznej pozycji. Odpowiednio dobrana poduszka ortopedyczna może łagodzić ból, pomóc w zwalczeniu zaburzeń snu, a także ograniczyć chrapanie. Poduszki ortopedyczne posiadają specjalną konstrukcję, która w połączeniu z wysoką jakością zapewnia twojej głowie i szyi maksimum wygody i pozwala mięśniom na prawdziwy relaks.

Oferujemy szeroką gamę poduszek do zdrowego snu dopasowanych do pozycji preferowanej podczas snu i wykonanych między innymi z prozdrowotnego materiału TEMPUR.

 
 
 
 

Szybki kontakt

gsm   +48-600-226-708
e-mail    info@dlaspania.pl
Salony DlaSpania   Salony DlaSpania >

Promocja

Poduszka TEMPUR Classic Pure

 
Poduszka TEMPUR Classic Pure

Poduszka Tempur PURE reagująca na temperaturę ciała dopasowuje się dokładnie do kształtu Twojej szyi, zapobiegając ograniczeniu krążenie krwi i redukując ucisk.

 
461 zł 379 zł 

Stelaż DUOFLEX KF

 
Stelaż DUOFLEX KF

UWAGA! Tylko ostatnia 1 sztuka!

 
577 zł 415 zł 

Stelaż MEGASTAR KF

 
Stelaż MEGASTAR KF

UWAGA! Tylko ostatnia 1 sztuka!

 
903 zł 618 zł